Krips ja kraps on taksilaps :)

25 märts, Kommentaarid: 1
25.03.2010, Helena
Pipa on nüüd mõned päevad oma uues kodus olnud ja paistab, et hakkab tasapisi harjuma. Öösiti magab ta omaette oma pesas ehk siis nendel patjadel, mida tavaliselt külalised endale tagumiku alla sättisid. Teadmiseks siis tulevastele külalistele - edaspidi tulge oma patjadega!
Selgus, et aedikut polnudki vaja, pisikese nutu saatel jääb Pipa päris kiiresti oma patjadel magama ja ka hommikul hakkab niutsuma õige pisut enne äratuskella. Ja sigadusi öösel pole seni veel teinud :)
Õues käimine oli alguses meeldiv tegevus, kuid nüüd näib väljaminek kuidagi üle kivide ja kändude minevat. Ei teagi, kas hirmufaktoriks on miljon võõrast lõhna või külm jäine lumi, aga tagasituleku üle on Pipal igatahes rohkem rõõmu.
Ja veel - lõpuks ometi ja suuresti tänu Pipale ostsin täna köögikaalu ära :) Tahtsin seda juba ammu osta, aga alati on ju sada kaheksa muud ja vajalikumat asja, mida hankida. Nüüd aga, kui Pipale antava toidu kogus peab olema täpses suhtes tema kehakaaluga, ja kes mind teavad, teavad ka seda, et mul ei ole absoluutselt silmamõõtu, siis oligi kaal järsku poenimekirja eesotsas. Kontrollkaalumine näitas, et seni olen ma koguseid siiski enam-vähem õigesti arvestanud:) Noh, ja eks ma hakka nüüd ka rohkem küpsetama :P
Magamise ja söömise vahel leiab Pipa aega ka mängimiseks. Eriliseks lemmikuks on saanud üks karvane ja piiksuv koprapoeg, mida ta isukalt taga ajab, patjade vahele peidab ja mille peale ta urisebki kui vaja. Ja tänane põrandapesu näitas, et põrandalapp on vaenlane number ÜKS!
Pipast on sirgumas tõeline urukoer :D

Kommentaarid: 1

Pipi
13. juuni
Väga tore on sedajuttu lugeda kui oled olnud Pipast juba nadala aega eemal

Lisa kommentaar

Email again:
Voog. Tee ise koduleht!