Tutvus Rodeesia Ridgebackiga

28 märts, Kommentaarid: 1
28.03.2010, Martin
Niisiis... alustuseks... Pipa kasvab tõesti kiiresti. Kui nädala alguses, kui Pipa meie pere liikmeks sai, ei suutnud ta veel trepist iseseisvalt üles kapata, siis praegu teeb ta seda juba peaaegu ilma igasuguse abita. Õues käimine hakkab iga päevaga aina rohkem uusi ja huvitavaid lõhnu pakkuma. Sulab ju lume alt igasugu vahvaid asju välja... puulehti, käbisid, oksi jne jne jne. Ja kõike on ju vajalik maitsta, nuuskida.
          Nüüd aga Ridgebacki juurde. Töökaaslane avaldas soovi tulla väikest Pipat vaatama. Niisiis sai kokku lepitud, et võtab oma kutsa ka kaasa. Timo ja Riin kasvatavad praegu juba 2 aastast Triibikut. Koputus uksele, mille peale Pipa väga ei reageerinud... Astusid sisse tema jaoks kaks võõrast, kuid aktsepteeritavat isikut, ja siis veel üks suur Triibik :) Nüüd ärkas Pipa sees vahepeal tukastanud Amuuri tiiger :) Karvad tõusid selja peal püsti, tehti korra-kaks kodu kaitsva lõukoera häält... ja siis... siis pani Pipa tuhatnelja plehku. Toa kõige kaugemasse nurka. Kui Riin ja Timo olid siiski Pipaga tutvust saanud teha ja Pipa kenasti rahunes, jätsime koerad "omapäi". Silmanurgast siiski jälgisime, mismoodi tutvumisprotsess edeneb. Triibik lähenes vaikselt, ettevaatlikult nuusutades. Pipa oli ebalev, umbusklik tema suhtes. Mine tea, mis tegelane see on. Kuid mõne aja möödudes nägi Pipa, et Triibik ei olegi mingi kahtlane tegelane ja leppis kenasti. Mõne aja koerad pärast seda enam teineteise vastu huvi ei tundnud. Parema meelega tatsasid mõlemad üle meie Euroopa mänguplatsi ja ajasid mängunuppe sassi. Täringu vastu paistab Pipal mõningane antisümpaatia olevat :)
          Nähes, et nad meie lauamängu osaliseks kuidagi ei saa, otsustasid nad omavahel mängida. Kuid.... juba koonudega üksteist togides tuli välja, et jõudude vahekord on selgelt rodeeslase pool, ükskõik milline lõvi Pipa seesmiselt ka poleks. Ja kui Triibik siis oma käpaga Pipat lükkas, libises viimane pikalt üle parkettpõranda teise serva :)
Pärast seda kaotasid koerad teineteise vastu huvi.
         Kingitusteks toodud uute mänguasjade üle on Pipa äärmiselt rõõmus. Nii et aitäh!

Kommentaarid: 1

Marian
01. aprill
Tervitus isa Rodolfo poolt! Väga vahva on lugeda Pipa tegemisi! Ka meil on ridgebackid suured sobrad. Anu Grünthal Freddy ja Lottaga. Ehk teate?
Igatahes ponevat maailma avastamist ja lobusaid hetki uue sobra seltsis. Jälgime huviga Pipa arengut;) Lisame vahva blogi ka oma kodulehe viitade hulka.

Olge monusad

Marian ja co

---
http://web.zone.ee/tenera/

Lisa kommentaar

Email again:
Voog. Tee ise koduleht!